Hakkımızda

Tüm Hizmetler
Hedef kitlenize sunmak istediğiniz tüm kartvizit, broşür, konu tasarımı yanı sıra web tasarım, site yönetimi konularında da sizlere doğru ve de kaliteli hizmetler sunuyoruz.  
Profesyonel iş yaşamınızın getirisi olan kartvizitlerinizin sektörünüze en uygun şekilde dizayn edilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle de firmaların sektörel kimliklerinin oluşturulması aşamasında son derece doğru yönlendirmeler gerçekleştirmemiz, müşterilerimizin nokta atışı kartvizitlerini oluşturmalarını sağlamaktadır. 
Broşür tasarımı, firmaların hem markalarının hem de sattıkları ürünlerin çok daha fazla potansiyel müşterilere ulaşmasını sağlamaktadır. Bu konuda profesyonel bir destek almak istiyorsanız müşterilerinize ulaşmasını sağlayacağınız broşürlerinizi hazırlıyoruz. 
Konu tasarımı konusunda da müşterilerinizin ihtiyaç duydukları tüm görsel, logo ya da slogan stratejilerinin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.
Web tasarımı ise sitenizin tasarlanması dışında firmanızın internet dünyasına açılan bir yüzü olarak önem taşımaktadır. Sosyal medya ve SEO uyumlu olması dışında şirketinizin markalaşmasını ve imajının yükselmesini sağlıyoruz. 
Site yönetimi konusunda da sağladığımız hizmetimiz ile kurumunuza ait tüm özel bilgileri profesyonel olarak sitenize ekleyebiliriz. Bu sayede içerik aralığında olabilecek görsel, paylaşım linkleri, arama terimleri, videolar güncellenir ve uyumlu hale gelir. Sitenizin şirket yapısına uygun, dijital dünyadaki rakiplerinden sıyrılan yüksek kaliteli bilgiler sağlamanıza yardımcı oluyoruz.
Firmanızı, kendinizi, ürününüzü veya etkinliğinizi tanıtabileceğiniz tüm ihtiyaç duyduğunuz konular için birçok farklı tasarım seçeneklerini kullanabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız sayesinde tasarım sonrası aşamasında da baskı tercihlerinizi bize iletebilir, kısa sürede siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

Web Tasarım
Teknolojinin gelişmesi ve internet kullanıcılarının artmasıyla birlikte web tasarımının kurum ve kuruluşlar için önemi artmaya başlamıştır. İnternete olan ilgideki bu artış, bu yönde mobil cihazların kullanımının da artmasına neden olmuştur. Web sitesi tasarımı, organizasyonun kurumsal yönünün yükselişi ve varlığını dijital dünya sayesinde tüm büyük pazar segmentlerine en iyi şekilde aktarabilmesi açısından son derece önemlidir.
Sitenizin SEO uyumlu olması, mobil uyumlu hizmet vermesi dijital dünyadaki yerinizi sağlamlaştıracak ve arama motorlarında üst sıralarda olmanızı sağlayacaktır. Kurumsal imajınızın detaylı bilgilerine dayanarak, daha iyi bir çözüm oluşturmak için sade, şık ve ciddi bir şekilde kontrol ettiğiniz ve beğendiğiniz web sitelerinden ilham alarak dilediğiniz web tasarım hizmetini sağlıyoruz.

 

Site Yönetim
Günümüzde içerik temaları dijital dünyada giderek daha önemli bir hale gelmiştir.  Dijital dünyadaki kullanıcılar artık yüksek kaliteli içeriğe sahip siteleri çok daha fazla tercih etmekte ve içerik olarak özensiz sitelerden uzak durmaya çalışmaktadırlar. Bu durum, web sitenizin kullanılabilirliğini ve arama motorlarındaki sıralamasını etkileyecektir. İçerik yönetim sistemi günümüzde gerekli şartlardan biri olduğu için web sitesinin güncellenmesi kolay gibi görünse de, profesyoneller ve altyapı yöneticileri tarafından yapılan yönetim sonuçlarda büyük fark yaratmıştır.
Dijital dünyadaki konumunuzu daha yüksek bir seviyeye taşımak için oluşturacağımız mevcut veya yeni sitelerdeki içerik ve site yönetimi hizmetlerinden yararlanarak sitenizin daha çok tercih edilmesini ve çok daha yukarılara çıkmasını sağlayabilirsiniz.